Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia 1 - práca sprostredkovateľa poistenia pre životné a úrazové zabezpečenie a aktívna správa klientov v pridelenom portfóliu.

Pozícia 2 - práca sprostredkovateľa poistenia majetku pre právnické a fyzické osoby na Slovensku a aktívna správa klientov v pridelenom portfóliu.

Miesto práce: Nitra
Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: spolupráca na základe licencie NBS

Iné výhody:

- bezplatné zaškolenie, príjemný kolektív, sociálne výhody, možnosť osobného rastu.

Požadované vzdelanie

- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Pozícia vhodná pre absolventa: Áno

Ďalšie požiadavky na uchádzača

- prax v danej oblasti vítaná
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- schopnosť pozitívneho myslenia
- komunikatívnosť
- morálne vystupovanie a zmysel pre osobnú zodpovednosť
- základy programov: Microsoft Word, Excel, Outlook

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu neváhajte a kontaktujte nás.